Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 32SEQP15M
Pieprasīt citātu
Latviešu
484732532SEQP15M attēlsPanasonic
32SEQP15M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    32SEQP15M
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 15UF 20% 32V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    32V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    OS-CON™, SEQP
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    28mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    560mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    PCE5065
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    80 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    15µF 32V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 80 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    15µF