Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 2SEPC820MD+TSS
Pieprasīt citātu
Latviešu
68974362SEPC820MD+TSS attēlsPanasonic
2SEPC820MD+TSS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    2SEPC820MD+TSS
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    2.5V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    OS-CON™, SEPC
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    265mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    5.3A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.276" (7.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    8 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    820µF