Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala - polimēru kondensatori > 2R5TPE220MF
Pieprasīt citātu
Latviešu
28966732R5TPE220MF attēlsPanasonic
2R5TPE220MF
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    2R5TPE220MF
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    2.5V
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Sērija
    POSCAP™ TPE
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    2917 (7343 Metric)
  • Citi vārdi
    P16541CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Ražotāja lieluma kods
    D2E
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.079" (2.00mm)
  • Iespējas
    General Purpose
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    15 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm
  • Ietilpība
    220µF