Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 2R5SVPC390M
Pieprasīt citātu
Latviešu
69557152R5SVPC390M attēlsPanasonic
2R5SVPC390M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    2R5SVPC390M
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    2.5V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    OS-CON™, SVPC
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    120.5mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.41A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
    P16527CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    25 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    390µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    390µF