Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 20SVP33M
Pieprasīt citātu
Latviešu
235343720SVP33M attēlsPanasonic
20SVP33M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    20SVP33M
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    20V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    OS-CON™, SVP
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    94.5mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.89A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
    P16494DKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.276" (7.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    45 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    33µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    33µF