Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala - polimēru kondensatori > 16TQS33MBD
Pieprasīt citātu
Latviešu
16TQS33MBD
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    16TQS33MBD
  • Apraksts
    CAP TANT POLY 33UF 16V 1411
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • Sērija
    POSCAP™ TQS
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    1411 (3528 Metric)
  • Citi vārdi
    P19856CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Ražotāja lieluma kods
    B1S
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.047" (1.20mm)
  • Iespējas
    General Purpose
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    70 mOhm @ 100kHz
  • Detalizēts apraksts
    33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
  • Ietilpība
    33µF