Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 16SVPS39M
Pieprasīt citātu
Latviešu
35684616SVPS39M attēlsPanasonic
16SVPS39M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    16SVPS39M
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    OS-CON™, SVPS
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    123mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.46A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
    P19135TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    24 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    39µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 24 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    39µF