Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 16SEF180M
Pieprasīt citātu
Latviešu
646886016SEF180M attēlsPanasonic
16SEF180M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    16SEF180M
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    OS-CON™, SEF
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    52mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.04A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    P122081
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    22 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 22 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    180µF