Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala - polimēru kondensatori > 10TCE330M
Pieprasīt citātu
Latviešu
10TCE330M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    10TCE330M
  • Apraksts
    CAP TANT POLY 330UF 10V 2917
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Sērija
    POSCAP™ TC
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    2917 (7343 Metric)
  • Citi vārdi
    P123524CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Ražotāja lieluma kods
    D4
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.157" (4.00mm)
  • Iespējas
    General Purpose
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    25 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm
  • Ietilpība
    330µF