Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 10SVP47M
Pieprasīt citātu
Latviešu
522063610SVP47M attēlsPanasonic
10SVP47M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    10SVP47M
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    OS-CON™, SVP
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    81mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.62A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
    P16436DKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    50 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    47µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    47µF