Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > OD7015-12LLSS
Pieprasīt citātu
Latviešu
OD7015-12LLSS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
520+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    OD7015-12LLSS
  • Apraksts
    FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE
  • ECAD modelis
  • Platums
    15.00mm
  • Svars
  • Sprieguma diapazons
  • Spriegums - nominālā
    12VDC
  • Izbeigšana
    2 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 70mm L x 70mm H