Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > OD6015-12LS02A
Pieprasīt citātu
Latviešu
2657684OD6015-12LS02A attēlsOrion Fans
OD6015-12LS02A
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
520+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    OD6015-12LS02A
  • Apraksts
    FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
  • ECAD modelis
  • Platums
    15.00mm
  • Svars
  • Sprieguma diapazons
  • Spriegums - nominālā
    12VDC
  • Izbeigšana
    3 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 60mm L x 60mm H