Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > OD4020-12LS
Pieprasīt citātu
Latviešu
4658413OD4020-12LS attēlsOrion Fans
OD4020-12LS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
520+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    OD4020-12LS
  • Apraksts
    FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
  • ECAD modelis
  • Platums
    20.00mm
  • Svars
  • Sprieguma diapazons
    7 ~ 14VDC
  • Spriegums - nominālā
    12VDC
  • Izbeigšana
    2 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.190 in H2O (47.3 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 40mm L x 40mm H
  • Sērija
    OD4020
  • RPM
    6200 RPM
  • Citi vārdi
    OD4020-12LSX
    OD402012LS
  • Darbības temperatūra
    -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
  • Troksnis
    24.0 dB
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Materiāls - asmeņi
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    30000 Hrs @ 45°C
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.070A