Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > OD3010-12LLSS
Pieprasīt citātu
Latviešu
4173482OD3010-12LLSS attēlsOrion Fans
OD3010-12LLSS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
520+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    OD3010-12LLSS
  • Apraksts
    FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
  • ECAD modelis
  • Platums
    10.20mm
  • Svars
  • Sprieguma diapazons
    8 ~ 17VDC
  • Spriegums - nominālā
    12VDC
  • Izbeigšana
    2 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.110 in H2O (27.4 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 30mm L x 30mm H
  • Sērija
    OD3010
  • RPM
    7000 RPM
  • Citi vārdi
    OD3010-12LLSSX
    OD301012LLSS
  • Darbības temperatūra
    14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
  • Troksnis
    25.0 dB
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Materiāls - asmeņi
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    60000 Hrs @ 45°C
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.060A
  • Paturot tipa
    Sealed Sleeve
  • Apstiprinājumi
    cURus, TUV
  • Gaisa plūsma
    3.5 CFM (0.098m³/min)
OD3010-12LLSS01A
OD3010-12LLSS01A
Apraksts: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE