Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > OD172SAP-48HB
Pieprasīt citātu
Latviešu
1217593OD172SAP-48HB attēlsOrion Fans
OD172SAP-48HB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    OD172SAP-48HB
  • Apraksts
    FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
  • ECAD modelis
  • Platums
    50.80mm
  • Svars
  • Sprieguma diapazons
    22 ~ 63VDC
  • Spriegums - nominālā
    48VDC
  • Izbeigšana
    2 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.790 in H2O (196.8 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
  • Sērija
    OD172SAP
  • RPM
    3300 RPM
  • Citi vārdi
    OD172SAP-48HBX
    OD172SAP48HB
  • Darbības temperatūra
    -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
  • Troksnis
    52.0 dB
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
    Aluminum
  • Materiāls - asmeņi
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    40000 Hrs @ 60°C
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.480A