Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > OD1232-48LS02A
Pieprasīt citātu
Latviešu
6899879OD1232-48LS02A attēlsOrion Fans
OD1232-48LS02A
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
520+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    OD1232-48LS02A
  • Apraksts
    FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
  • ECAD modelis
  • Platums
    32.00mm
  • Svars
  • Sprieguma diapazons
    24 ~ 55.2VDC
  • Spriegums - nominālā
    48VDC
  • Izbeigšana
    3 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.270 in H2O (67.2 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 120mm L x 120mm H
  • Sērija
    OD1232
  • RPM
    2900 RPM
  • Citi vārdi
    OD1232-48LS02AX
    OD1232-48LSO2A
    OD1232-48LSO2A-ND
    OD123248LS02A
  • Darbības temperatūra
    14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
  • Troksnis
    44.0 dB
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Materiāls - asmeņi
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    30000 Hrs @ 40°C
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
    Locked Rotor Sensor
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.130A