Mājas > Produkti > Releji > Automobiļu releji > G8J-1C6T-F-R-DC12
Pieprasīt citātu
Latviešu
G8J-1C6T-F-R-DC12
  • Daļas numurs
    G8J-1C6T-F-R-DC12
  • Apraksts
    RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    8 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    1 VDC
  • Izbeigšanās stils
    Plug In
  • Pārslēgšanas spriegums
    16VDC - Max
  • Sērija
    G8J
  • Atbrīvošanas laiks
    4ms
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    G8J1C6TFRDC12
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Vadīt laiku
    5ms
  • Montāžas tips
    Socketable
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Iespējas
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    40A
  • Kontaktmateriāls
  • Saziņas veidlapa
    SPDT (1 Form C)
  • Spoles spriegums
    12VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    78 Ohms