Mājas > Produkti > Releji > Automobiļu releji > G8HE-1C7T-R-DC12
Pieprasīt citātu
Latviešu
5912359G8HE-1C7T-R-DC12 attēlsOmron
G8HE-1C7T-R-DC12
  • Daļas numurs
    G8HE-1C7T-R-DC12
  • Apraksts
    RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    8 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    1 VDC
  • Izbeigšanās stils
    Plug In
  • Pārslēgšanas spriegums
    16VDC - Max
  • Sērija
    G8HE
  • Atbrīvošanas laiks
    20ms
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    G8HE-1C7T-R-DC12-ND
    G8HE1C7TRDC12
    Z5645
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Vadīt laiku
    20ms
  • Montāžas tips
    Socketable
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Resistor
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    40A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Saziņas veidlapa
    SPDT (1 Form C)
  • Spoles spriegums
    12VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    124 Ohms
  • Spoles spēks
    1.6 W