Mājas > Produkti > Slēdži > Snap Action, limita slēdži > D2F01L30
Pieprasīt citātu
Latviešu
6527277D2F01L30 attēlsOmron
D2F01L30
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    D2F01L30
  • Apraksts
    SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    30V
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas funkcija
    On-Mom
  • Sērija
    D2F
  • Atbrīvot spēku
    4.079gf
  • Pirmsbrauciens
  • Iepakojums
    Bulk
  • Overtravel
    0.020" (0.5mm)
  • Citi vārdi
    D2F-01L30
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 65°C
  • Darbības pozīcija
    0.374" (9.5mm)
  • Darbības spēks
    55gf
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
    1,000,000 Cycles
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
    IP40
  • Iespējas
  • Elektriskā dzīvība
    100,000 Cycles
  • Diferenciālā ceļošana
    0.020" (0.5mm)
  • Pašreizējais vērtējums
    100mA (DC)