Mājas > Produkti > Rūpniecības kontrole > Mašīnu drošība - gaismas aizkari > MS4800S-20-0880-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
MS4800S-20-0880-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MS4800S-20-0880-R
  • Apraksts
    RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    24VDC
  • Sērija
    MS4800
  • Aizsardzības augstums
    880mm
  • Aizsardzība
    Finger/Hand
  • Citi vārdi
    MS4800S200880R
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 55°C
  • Darbības diapazons
    0.3m ~ 20.0m
  • Siju skaits
    88
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Iespējas
    Blanking, Receiver Only
  • Atklāšanas spēja
    20mm
  • Beam Pitch
    10mm