Mājas > Produkti > Rūpniecības kontrole > Kontrolieri - process, temperatūra > E5EC-RX4ABM-011
Pieprasīt citātu
Latviešu
E5EC-RX4ABM-011
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    E5EC-RX4ABM-011
  • Apraksts
    CONTROL TEMP RELAY OUT 100-240V
  • ECAD modelis
  • Svars
    0.463 lb (210.01g)
  • Spriegums - piegāde
    100 ~ 240VAC
  • Tips
    Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W)
  • Izbeigšanās stils
    Spring Terminal
  • Sērija
    E5EC
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
  • Izvades veids
    Relay (5)
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 55°C
  • Simbolu skaits rindā
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades diapazons
    -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
  • Ingress Protection
    IP66 - Dust Tight, Water Resistant
  • Iespējas
    Heater Fault Detection
  • Displeja tips
    LCD - Tri Color Characters, Backlight
  • Displeja simboli - Augstums
    0.710" (18.00mm), 0.433" (11.00mm), 0.307" (7.80mm)
  • Detalizēts apraksts
    Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount