Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WNC200FE
Pieprasīt citātu
Latviešu
WNC200FE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WNC200FE
  • Apraksts
    RES 200 OHM 2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
  • Sērija
    WN
  • Pretestība
    200 Ohms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    OHWNC200FE
    OHWNC200FE-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    34 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Non-Inductive
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    200 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound