Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WNA10RFE
Pieprasīt citātu
Latviešu
WNA10RFE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WNA10RFE
  • Apraksts
    RES 10 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
  • Sērija
    WN
  • Pretestība
    10 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    OHWNA10RFE
    OHWNA10RFE-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    34 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Non-Inductive
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    10 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound