Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WLCR020FET
Pieprasīt citātu
Latviešu
6320669WLCR020FET attēlsOhmite
WLCR020FET
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WLCR020FET
  • Apraksts
    RES 0.02 OHM 2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±300ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
  • Sērija
    WL
  • Pretestība
    20 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W