Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WHB1R0FET
Pieprasīt citātu
Latviešu
5672015WHB1R0FET attēlsOhmite
WHB1R0FET
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WHB1R0FET
  • Apraksts
    RES 1 OHM 1W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
  • Sērija
    WH
  • Pretestība
    1 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W