Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > TWW5JR68
Pieprasīt citātu
Latviešu
4638235TWW5JR68 attēlsOhmite
TWW5JR68
  • Daļas numurs
    TWW5JR68
  • Apraksts
    RES 0.68 OHM 5W 5% RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±400ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    680 mOhms
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.024" (26.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    680 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound