Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > TWW5J27RE
Pieprasīt citātu
Latviešu
3666698TWW5J27RE attēlsOhmite
TWW5J27RE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TWW5J27RE
  • Apraksts
    RES 27 OHM 5W 5% RADIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±350ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Radial Lead
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
  • Sērija
    TWW
  • Pretestība
    27 Ohms
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.024" (26.00mm)
  • Iespējas
    Flame Proof, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    27 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound