Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > TWM3J1K5
Pieprasīt citātu
Latviešu
5930059TWM3J1K5 attēlsOhmite
TWM3J1K5
  • Daļas numurs
    TWM3J1K5
  • Apraksts
    RES 1.5K OHM 3W 5% RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±350ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Radial Lead
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
  • Sērija
    TWM
  • Pretestība
    1.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.024" (26.00mm)
  • Iespējas
    Flame Proof, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1.5 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film