Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > TUW15JR10E
Pieprasīt citātu
Latviešu
TUW15JR10E
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
140+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TUW15JR10E
  • Apraksts
    RES 0.1 OHM 15W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±400ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
  • Sērija
    TUW
  • Pretestība
    100 mOhms
  • Jauda (vatos)
    15W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    OHTUW15JR10E
    OHTUW15JR10E-ND
  • Darbības temperatūra
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Proof, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    100 mOhms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound