Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > TNP10SC12R0FE
Pieprasīt citātu
Latviešu
3886742TNP10SC12R0FE attēlsOhmite
TNP10SC12R0FE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TNP10SC12R0FE
  • Apraksts
    RES 12 OHM 10W 1% TO126
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-126
  • Izmērs / Izmēri
    0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
  • Sērija
    TNP10
  • Pretestība
    12 Ohms
  • Jauda (vatos)
    10W
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-126-2
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.598" (15.19mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    12 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thin Film