Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > TL88K7K50
Pieprasīt citātu
Latviešu
TL88K7K50
  • Daļas numurs
    TL88K7K50
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 7.5K OHM 10% 114W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperatūras koeficients
    ±250ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm)
  • Sērija
    TL
  • Pretestība
    7.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    114W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Module
  • Citi vārdi
    OHTL88K7K50
    OHTL88K7K50-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas iezīme
    Flanges
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
    Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    7.5 kOhms ±10% 114W Thick Film Chassis Mount Resistor