Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > TFSC4K70JE
Pieprasīt citātu
Latviešu
TFSC4K70JE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
112+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TFSC4K70JE
  • Apraksts
    RES 4.7K OHM 3/4W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" x 0.028" Rectangular x 0.512" L (5.50mm x 0.70mm x 13.00mm)
  • Sērija
    TFS
  • Pretestība
    4.7 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    OHTFSC4K70JE
    OHTFSC4K70JE-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Non-Inductive, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    4.7 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film