Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > TAP800K75RE
Pieprasīt citātu
Latviešu
70144
TAP800K75RE
  • Daļas numurs
    TAP800K75RE
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 75 OHM 10% 800W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperatūras koeficients
    ±150ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm)
  • Sērija
    TAP800
  • Pretestība
    75 Ohms
  • Jauda (vatos)
    800W
  • Iepakojums / lieta
    Box
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas iezīme
    Flanges
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina stils
    M5 Threaded
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.280" (32.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    75 Ohms ±10% 800W Thick Film Chassis Mount Resistor