Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > TAP600K100
Pieprasīt citātu
Latviešu
2348484TAP600K100 attēlsOhmite
TAP600K100
  • Daļas numurs
    TAP600K100
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 100 OHM 10% 600W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperatūras koeficients
    ±150ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm)
  • Sērija
    TAP600
  • Pretestība
    100 Ohms
  • Jauda (vatos)
    600W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Box
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas iezīme
    Flanges
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
    M5 Threaded
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.280" (32.50mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    100 Ohms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor