Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > PFE5K1R00
Pieprasīt citātu
Latviešu
PFE5K1R00
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PFE5K1R00
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 1 OHM 10% 1089W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperatūras koeficients
    ±500ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
  • Sērija
    Powr-Rib®PFE
  • Pretestība
    1 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1089W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Tubular
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 350°C
  • Montāžas iezīme
    Brackets
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina stils
    Solder Lugs
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1 Ohms ±10% 1089W Wirewound Chassis Mount Resistor