Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > L175J150
Pieprasīt citātu
Latviešu
L175J150
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    L175J150
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 150 OHM 5% 175W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±260ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm)
  • Sērija
    270
  • Pretestība
    150 Ohms
  • Jauda (vatos)
    175W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Tubular
  • Citi vārdi
    OHL175J150
    OHL175J150-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 350°C
  • Montāžas iezīme
    Brackets (not included)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina stils
    Solder Lugs
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    150 Ohms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor