Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > FC4TR005FER
Pieprasīt citātu
Latviešu
1934539FC4TR005FER attēlsOhmite
FC4TR005FER
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FC4TR005FER
  • Apraksts
    RES 0.005 OHM 1% 1/2W 1206 WIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±500ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0612
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
  • Sērija
    FC4T
  • Pretestība
    5 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Wide 1206 (3216 Metric), 0612
  • Citi vārdi
    FC4TR005FERTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    4
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.032" (0.80mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    5 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Metal Foil