Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > F20J50RE
Pieprasīt citātu
Latviešu
F20J50RE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    F20J50RE
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 50 OHM 5% 20W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±260ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm)
  • Sērija
    Stackohm® 250
  • Pretestība
    50 Ohms
  • Jauda (vatos)
    20W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Flat Oval
  • Citi vārdi
    OHF20J50RE
    OHF20J50RE-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 350°C
  • Montāžas iezīme
    Flange Braces, Right Angle
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina stils
    Solder Lugs
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.375" (9.53mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    50 Ohms ±5% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor