Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Regulējams barošanas rezistors > D50K50RE
Pieprasīt citātu
Latviešu
2667570D50K50RE attēlsOhmite
D50K50RE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    D50K50RE
  • Apraksts
    RESISTOR POWER ADJ 50 OHM 50W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Solder Lug
  • Sērija
    Dividohm®210
  • Pretestība
    50 Ohms
  • Jauda (vatos)
    50W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Garums
    4.000" (101.60mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diametrs
    0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
  • Detalizēts apraksts
    50 Ohms 50W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 4.000" (101.60mm) Length