Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Regulējams barošanas rezistors > D225K150
Pieprasīt citātu
Latviešu
D225K150
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    D225K150
  • Apraksts
    RESISTOR POWER ADJ 150 OHM 225W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Solder Lug
  • Sērija
    Dividohm®210
  • Pretestība
    150 Ohms
  • Jauda (vatos)
    225W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Garums
    10.500" (266.70mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Diametrs
    1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
  • Detalizēts apraksts
    150 Ohms 225W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 10.500" (266.70mm) Length