Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Regulējams barošanas rezistors > D175K10R
Pieprasīt citātu
Latviešu
D175K10R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    D175K10R
  • Apraksts
    RESISTOR POWER ADJ 10 OHM 175W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Solder Lug
  • Sērija
    Dividohm®210
  • Pretestība
    10 Ohms
  • Jauda (vatos)
    175W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Citi vārdi
    OHD175K10R
    OHD175K10R-ND
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Garums
    8.500" (215.90mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Diametrs
    1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
  • Detalizēts apraksts
    10 Ohms 175W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 8.500" (215.90mm) Length