Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Regulējams barošanas rezistors > D100K100
Pieprasīt citātu
Latviešu
D100K100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
25+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    D100K100
  • Apraksts
    RESISTOR POWER ADJ 100 OHM 100W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Solder Lug
  • Sērija
    Dividohm®210
  • Pretestība
    100 Ohms
  • Jauda (vatos)
    100W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Garums
    6.500" (165.10mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Diametrs
    0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    100 Ohms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length