Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Rotējošie potenciometri, reostati > CLU1541E
Pieprasīt citātu
Latviešu
CLU1541E
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CLU1541E
  • Apraksts
    POT 150K OHM 2W CARBON LINEAR
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšanās stils
    Solder Lug
  • Temperatūras koeficients
  • Konusveida
    Linear
  • Izmērs - ķermenis
    Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm)
  • Sērija
    CLU
  • Rotācija
    312°
  • Pretestības materiāls
    Carbon
  • Pretestība (ohm)
    150k
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    OHCLU1541E
    OHCLU1541E-ND
  • Turnu skaits
    1
  • Bandu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    150k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
  • Buksēšanas vītne
    1/4-32
  • Iebūvēts slēdzis
    None
  • Korekcijas veids
    User Defined
  • Izpildes tips
    Slotted
  • Pievadu garums
    0.625" (15.88mm)
  • Piedziņas diametrs
    0.125" (3.18mm)