Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > B20J2K75
Pieprasīt citātu
Latviešu
B20J2K75
  • Daļas numurs
    B20J2K75
  • Apraksts
    RES 2.75K OHM 20W 5% AXIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±260ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
  • Sērija
    Brown Devil® 200
  • Pretestība
    2.75 kOhms
  • Jauda (vatos)
    20W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    OHB20J2K75
    OHB20J2K75-ND
  • Darbības temperatūra
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    2.75 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound