Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > 850F75RE
Pieprasīt citātu
Latviešu
6180692850F75RE attēlsOhmite
850F75RE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    850F75RE
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 75 OHM 1% 50W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm)
  • Sērija
    Metal-Mite®89
  • Pretestība
    75 Ohms
  • Jauda (vatos)
    50W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Box
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Montāžas iezīme
    Flanges
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    21 Weeks
  • Svina stils
    Solder Lugs
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.620" (15.75mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    75 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor