Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > 825F68RE
Pieprasīt citātu
Latviešu
2345518825F68RE attēlsOhmite
825F68RE
  • Daļas numurs
    825F68RE
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 68 OHM 1% 25W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm)
  • Sērija
    Metal-Mite®89
  • Pretestība
    68 Ohms
  • Jauda (vatos)
    25W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Box
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Montāžas iezīme
    Flanges
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
    Solder Lugs
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.556" (14.12mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    68 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor