Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > 805F30RE
Pieprasīt citātu
Latviešu
805F30RE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    805F30RE
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 30 OHM 1% 5W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
  • Sērija
    Metal-Mite®89
  • Pretestība
    30 Ohms
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Box
  • Citi vārdi
    OH805F30RE
    OH805F30RE-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Montāžas iezīme
    Flanges
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina stils
    Solder Lugs
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.330" (8.38mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    30 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor