Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > 605HR030
Pieprasīt citātu
Latviešu
365755605HR030 attēlsOhmite
605HR030
  • Daļas numurs
    605HR030
  • Apraksts
    RES 0.03 OHM 1/2W 3% AXIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±3%
  • Temperatūras koeficients
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.330" L (8.38mm)
  • Sērija
    60
  • Pretestība
    30 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    30 mOhms ±3% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element
  • Sastāvs
    Metal Element
605QPC250KB8A5CL
605QPC250KB8A5CL
Apraksts: CAP FILM 6UF 10% 250VAC CHAS MT
Ražotāji: Illinois Capacitor
Noliktavā
605N
605N
Apraksts: SCISSOR,FILAMENT-ELEC,STRTBLD,.5
Ražotāji: Apex Tool Group
605HR020
605HR020
Apraksts: RES 0.02 OHM 1/2W 3% AXIAL
Ražotāji: Ohmite
6059C SL005
6059C SL005
Apraksts: MULTI-PAIR 18COND 22AWG 100'
Ražotāji: Alpha Wire
605F
605F
Apraksts: FAN AXIAL 60X15MM 5VDC