Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > 13FR010E
Pieprasīt citātu
Latviešu
429315813FR010E attēlsOhmite
13FR010E
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    13FR010E
  • Apraksts
    RES 0.01 OHM 3W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
  • Sērija
    10
  • Pretestība
    10 mOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Current Sense, Non-Inductive
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    10 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element