Pieprasīt citātu
Latviešu
6034150983-015-010R031 attēlsNorComp
983-015-010R031
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    983-015-010R031
  • Apraksts
    CONN BACKSHELL 15POS 180DEG GRAY
  • ECAD modelis
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    983
  • Pārklājums
  • Citi vārdi
    915PE
    983015010R031
  • Pozīciju skaits
    15
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls
    Thermoplastic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Aparatūra
    Strain Relief
  • Iespējas
    Mating Screws 4-40
  • Detalizēts apraksts
    15 Position Two Piece Backshell Connector Gray 180° Unshielded
  • Krāsa
    Gray
  • Kabeļa tips
    Round
  • Kabeļa izeja
    180°
  • Piederumu veids
    Two Piece Backshell
Apraksts: BACKSHELL DB25 METALIZED PLASTIC
Ražotāji: NorComp
983-025-010R012
983-025-010R012
Apraksts: BACKSHELL DB25
Ražotāji: NorComp
983-015-020R121
983-015-020R121
Apraksts: BACKSHELL DB15 METALIZED PLASTIC
Apraksts: CONN BACKSHELL 37POS 180DEG GRAY
Apraksts: CONN BACKSHELL 25POS 180DEG GRAY